Account Manager la SEO 365

Home Cariere Account Manager la SEO 365
Account Manager SEO 365 - 2024

Angajăm Account Manager

Locație: Cluj-Napoca, România (cu posibilitatea de a lucra parțial remote)

Despre SEO 365:

Suntem o echipă de profesioniști pasionați de SEO & Marketing Online. SEO 365 este un amestec de curaj, energie și oameni care, împreună, creează contextul potrivit pentru creșterea vizibilității online a afacerilor din România și nu numai. Ne-am croit drum în lumea digitală încă din anul 1999, fiind la bază o companie de IT. Specializați în servicii SEO & Marketing Online din 2008, ne mândrim cu o prezență solidă atât în Cluj, cât și la nivel național (București, Brașov, Oradea etc.) și internațional, punând accent pe strategii de marketing online care dau roade!

Descrierea postului:

Căutăm un Account Manager dinamic și orientat spre client pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal este un comunicator excelent, cu abilități puternice de organizare și planificare, care poate gestiona eficient relațiile cu clienții și coordonarea internă a proiectelor. Gestionarea proiectelor de către Account Manager se va face în limba română – indiferent de localizarea lor.

Responsabilități principale

  • » Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții, asigurându-se că așteptările și obiectivele acestora sunt întâlnite;
  • » Comunicarea eficientă între clienți și echipa internă pentru a asigura o înțelegere clară și eficientă a cerințelor și feedback-ului;
  • » Monitorizarea și raportarea progresului proiectelor, asigurând respectarea termenelor limită și a obiectivelor stabilite;
  • » Coordonarea și planificarea resurselor interne și a sarcinilor pentru a asigura livrarea la timp a proiectelor.

Cerințe

  • » Experiență anterioară în Account Management sau într-un rol similar în industria marketingului digital;
  • » Abilități excepționale de comunicare și relaționare;
  • » Competențe solide în planificarea și organizarea sarcinilor;
  • » Înțelegerea SEO și a strategiilor de marketing online este un avantaj, dar nu este obligatorie – oferim training intern;
  • » Cunoașterea programelor Hubspot și Clickup constituie un avantaj;
  • » Abilitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită stricte;
  • » Excelente abilități de lucru în echipă și o atitudine pozitivă.

Ce oferim

  • » Un mediu de lucru dinamic, bazat pe susținere reciprocă, într-o echipă pasionată de SEO & Marketing Online;
  • » Oportunități de creștere profesională și dezvoltare personală;
  • » Oportunități de lucru și familiarizare cu programe bazate pe AI și tehnologii moderne;
  • » Pachet salarial competitiv și beneficii;
  • » Flexibilitatea programului și posibilitatea de a lucra remote parțial.

Dacă vă recunoașteți în valorile și misiunea SEO 365 și sunteți pasionat de marketing online, așteptăm cu interes candidatura dvs.!

Cum să candidați:

Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail office@seo365.ro, menționând în subiect „Candidatură Account Manager”. Alternativ, puteți completa direct formularul de mai jos.

    Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale. Firma poate utiliza aceste date pentru a răspunde la mesajele transmise. Detalii în Politica de confidențialitate. Înțeleg că firma oferă selectiv serviciul de consultanță gratuită, în acord cu procesul său intern de selecție.