Specialist Shopify cu experiență - Oportunitate la SEO 365

Home Cariere Specialist Shopify cu experiență – Oportunitate la SEO 365
Specialist Shopify SEO 365 - 2024

Angajăm Specialist Shopify

Locație: Cluj-Napoca, România
Data limită pentru aplicare: 29 februarie 2024

Despre companie:

SEO365, o agenție de marketing online recunoscută pentru excelență în domeniu, atât în Cluj-Napoca, cât și la nivel național, își extinde echipa cu un Specialist Shopify experimentat. Ne mândrim cu soluțiile inovatoare de e-commerce pe care le oferim clienților noștri, stând la baza succesului lor într-un mediu digital competitiv.

Dacă ai o pasiune pentru tehnologie și e-commerce și vrei să lucrezi într-o echipă dinamică care împinge mereu limitele inovației, te invităm să ni te alături.

Responsabilități

  • » Dezvoltarea de noi proiecte Shopify și gestionarea celor actuale, asigurând performanța acestora și satisfacția clienților;
  • » Mentenanța și optimizarea proiectelor existente pentru a garanta o funcționare fără probleme și o experiență optimă pentru utilizator;
  • » Transferul magazinelor online de pe alte platforme către Shopify, gestionând migrația datelor și optimizarea proceselor;
  • » Colaborarea cu echipele de marketing și design pentru a asigura coerența brandului și eficacitatea campaniilor;
  • » Integrarea API-urilor pentru conectarea Shopify cu diverse servicii externe, facilitând procese eficiente;
  • » Gestionarea unui portofoliu divers de proiecte, de la dimensiuni medii la mari, cu un volum de comenzi zilnice între 50 și 700.

Cerințe

  • » Experiență solidă în lucrul cu Shopify, personalizarea temelor și dezvoltarea funcționalităților custom;
  • » Competențe dovedite în integrarea API-urilor și în efectuarea de migrații de platformă;
  • » Experiență în HTML, CSS, JavaScript și Liquid;
  • » Capacitatea de a analiza date și de a lua decizii informate bazate pe metrici;
  • » Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.

Ce oferim

  • » Mediu de lucru flexibil, cu posibilități de a lucra atât de la birou, cât și de acasă;
  • » Acces la tehnologii de ultimă oră și la cele mai bune practici în e-commerce;
  • » Pachet salarial atractiv, ajustat în funcție de experiența și competențele tale;
  • » Oportunități de dezvoltare profesională și acces la o echipă inovatoare, cu puternice valori de colegialitate și susținere reciprocă.

Cum să candidezi:

Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă descriere a experienței tale cu Shopify și integrarea API-urilor la adresa de e-mail job@seo365.ro până la data de 29 februarie 2024. Alternativ, poți completa direct formularul de mai jos.

Te încurajăm să incluzi exemple de proiecte la care ai contribuit, subliniind gestionarea volumului mare de comenzi și complexitatea proiectelor.

Așteptăm cu interes să cunoaștem noi talente dornice să contribuie la succesul în continuă creștere al clienților noștri în lumea e-commerce!

    Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale. Firma poate utiliza aceste date pentru a răspunde la mesajele transmise. Detalii în Politica de confidențialitate. Înțeleg că firma oferă selectiv serviciul de consultanță gratuită, în acord cu procesul său intern de selecție.