Blog SEO 365

Discuții despre fascinanta lume a Marketing-ului Online :)

Angajăm Manager de Proiect

Angajam Manager de Proiect

SEO 365 angajează Manager de Proiect

Căutăm un manager de proiect cu bune abilități organizatorice și de comunicare, cu o minimă experiență de lucru – preferabil – în marketing online, web design, SEO sau alte domenii ce implică gestionarea unor informații din domeniul tehnic și creativ deopotrivă.

Dacă vrei să ni te alături în misiunea de a crește vizibilitatea online pentru partenerii noștri, așteptăm un CV și câteva rânduri despre activitatea ta profesională la [email protected]

Descrierea jobului:

  • Vei coordona activitățile din cadrul proiectelor SEO 365, stabilind ordinea de priorități, resursele necesare și termenele limită;
  • Vei menține bune relații de colaborare și comunicare cu toți partenerii și clienții și vei asigura buna circulație a informației între aceștia și echipa care se ocupă de proiect;
  • Vei distribui sarcinile de lucru, vei organiza ședințele interne, vei monitoriza stadiul și evoluția fiecărui proiect;
  • Rezolvarea problemelor apărute în implementarea proiectelor, precum și propunerea de soluții care pot îmbunătăți îndeplinirea obiectivelor vor fi, de asemenea, printre responsabilități.

Cerințe minime:

  • Să îți facă plăcere să interacționezi cu alți oameni și să deții abilități de comunicare eficientă – indiferent dacă e vorba de echipa de lucru, de clienți sau colaboratori;
  • Abilități excelente de organizare, rezolvare probleme, creativitate, muncă în echipă, gestionare termene limită și prioritizare proiecte;
  • Competențe tehnice în utilizarea diverselor instrumente și platforme digitale care permit organizarea activităților;
  • Experiența pe un post similar este necesară.

Beneficii:

  • Suntem prietenoși, entuziasmați și ne place foarte mult ceea ce facem – îți oferim așadar un mediu de lucru plăcut, unde poți veni cu drag în fiecare zi. Punem preț pe colegialitate, ne susținem unii pe alții și lucrăm cu adevărat ca o echipă;
  • Salariu fix și bonusuri;
  • Program full-time, normal, de luni până vineri;
  • Abonament în cadrul unei rețele private de sănătate (după perioada de probă);
  • Oportunități de dezvoltare personală: înveți zilnic lucruri noi, descoperi oameni interesanți și proiecte inedite.
  • Acces la cursuri de specialitate și evenimente specifice domeniului (și nu numai).

Activitatea de lucru se desfășoară atât la sediul SEO 365, cât și de acasă. Așteptăm cu drag CV-ul și câteva cuvinte despre tine la adresa de e-mail:  [email protected].

Despre SEO 365

Suntem o echipă de profesioniști pasionați de SEO & Marketing Online. La bază, suntem o companie de IT, fiind prezenți pe piață încă din anul 1999. Din 2008, ne-am specializat pe Marketing Online, iar serviciile pe care le oferim se completează reciproc: SEOSocial Media MarketingGoogle AdsCopywriting și Content WritingE-mail MarketingWeb DesignAdministrare websiteLogo Design etc. Punem accent pe importanța prezenței în mediul online și pe strategii care dau roade.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *