URGENT: Angajăm Asistent Manager – Full Time

angajam asistent manager

SEO 365 angajează Asistent Manager

Angajăm Asistent Manager, program full-time! Dacă abilitățile organizatorice, administrative și de comunicare te definesc, iar documentele ți se așază cuminți la degetul cel mic, am vrea să te cunoaștem.

Așteptăm un CV și câteva rânduri despre activitatea ta profesională la office@seo365.ro, până în data de 24 mai 2021.

Oferim training intern pentru a prelua cu succes sarcinile de lucru și pentru a te familiariza cu instrumentele și etapele activității. Încercăm să fim cât mai specifici în cele ce urmează, pentru a-ți face o idee cât mai clară asupra activităților.

Descrierea jobului:

  • Vei asigura comunicarea și legătura între management, persoanele din cadrul echipei noastre și cele din afara acesteia (clienți, parteneri, furnizori etc);
  • Te vei ocupa de corespondența scrisă (e-mailuri, poștă) a managerului, vei redacta sau trimite răspunsurile solicitate, diverse rapoarte sau cereri;
  • Vei prelua apelurile telefonice, stabilind întâlniri cu partenerii / potențialii clienți sau oferind răspunsuri privind activitățile firmei / managerului;
  • Vei stabili agenda de întâlniri zilnice și vei programa evenimente pentru manager, în funcție de programul și timpul disponibil al acestuia. Vei participa alături de manager la anumite întâlniri sau evenimente;
  • Vei concepe, redacta sau adapta diverse documente: prezentări, rapoarte, oferte și propuneri de colaborare, contracte de prestare servicii;
  • Vei întâmpina persoanele care ajung la sediul SEO 365 – furnizori, studenți în practică, clienți sau parteneri cu care managerul are stabilită o întâlnire etc.
  • Alte activități administrative: evidența documentelor intrate / ieșite, scanare documente contabile, distribuirea documentelor interne, diverse activități de documentare & creare baze de date etc.
  • Activități proiect POCU – gestionare documente: înregistrare internă, întocmire documente pentru achiziții, trimitere invitații, procese verbale și decizii, menținerea legăturii cu furnizorii, întocmirea dosarelor pentru studenți etc.

Cerințe minime:

  • Experiență profesională de minim 3 ani pe un post similar;

  • Studii superioare;
  • Gestionarea eficientă a documentelor atât în format offline, cât și în format online;
  • Experiența de lucru în cadrul proiectelor cu finanțări europene, în mod special prin POCU, reprezintă un avantaj;
  • Să fii o persoană responsabilă, dinamică, proactivă și eficientă, cu excelente abilități de planificare și prioritizare;
  • Să ai bune abilități de comunicare și să îți placă să dezvolți relații interpersonale plăcute și eficiente.

Beneficii:

  • Suntem prietenoși, entuziasmați și ne place foarte mult ceea ce facem – îți oferim așadar un mediu de lucru plăcut, unde poți veni cu drag în fiecare zi. Punem preț pe colegialitate, ne susținem unii pe alții și lucrăm cu adevărat ca o echipă;
  • Salariu fix și bonusuri;
  • Program full-time, normal, de luni până vineri;
  • Abonament în cadrul unei rețele private de sănătate, începând din a patra lună de lucru;
  • Oportunități de dezvoltare personală: înveți zilnic lucruri noi, descoperi oameni interesanți și proiecte inedite;
  • Acces la cursuri de specialitate și evenimente specifice domeniului (și nu numai).
  • Oferim training intern pentru a prelua cu succes sarcinile de lucru.

Activitatea de lucru se desfășoară la sediul SEO 365. Așteptăm cu drag CV-ul și câteva cuvinte despre tine la adresa de e-mail: office@seo365.ro, până în data de 24 mai 2021.

Despre SEO 365

Suntem o echipă de profesioniști pasionați de SEO & Marketing Online. La bază, suntem o companie de IT, fiind prezenți pe piață încă din anul 1999. Din 2008, ne-am specializat pe Marketing Online, iar serviciile pe care le oferim se completează reciproc: SEO, Social Media Marketing (Facebook, Instagram, LinkedIn), Google Ads, Copywriting și Content Writing, E-mail Marketing, Remarketing, Web Design, Administrare website, Creare Magazin Online, Logo Design etc. Punem accent pe importanța prezenței în mediul online și pe strategii care dau roade.Alătură-te comunității noastre pe Facebook SEO 365, Instagram @seo_365 sau LinkedIn SEO 365 Marketing Online.